KONST / Litografier / Grafiskt blad 14088017
nr 1408 8017
Jan Rufelt
(f. 1956), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Roman". Signerad, numrerad 16/50, oramat löst blad, 45x60 cm
Jan Rufelt, svensk bildkonstnär född 1956.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 19 juli 2021
kl 18:03:05
16/7 13:38:48